Download de MyBee browser voor kinderen

Redactie | 19 juni 2008 09:58 | Comments (0)

veilig internettenAls ouder hoor je te weten dat het internet voor kinderen een gevaarlijke plek kan zijn. Er wordt gescholden, bedreigd, gestolen en getreiterd. Daar wil je je kind natuurlijk tegen beschermen.  Dat kan nu heel eenvoudig met de MyBee kinderbrowser.

Geschikte websites
MyBee is een kinderbrowser met leuke, goede sites voor kinderen tot ongeveer 11 jaar. MyBee is de eerste kinderbrowser waarbij ouders gebruik kunnen maken van elkaars kennis en ervaring. Daarbij worden ze ondersteund door een professionele redactie die goede websites signaleert en beoordeelt op geschiktheid voor een bepaalde leeftijd.

Wilt u weten welke websites speciaal geschikt zijn voor uw 7-jarige? Op MyBee, hét startpunt voor uw kind op internet, vindt u ze.

Slimmer surfen
Alleen de sites op de whitelist van MyBee kunnen door uw kind worden bezocht. Maar u houdt helemaal zelf de regie: u bepaalt wat ze mogen zien en niet, en of u zich iets aantrekt van het oordeel van andere ouders. Dat is pas echt slimmer surfen zonder zorgen!

Downloaden
MyBee is ontwikkeld op initiatief van de stichting Mijn Kind Online die voortkomt uit een samenwerking tussen Ouders Online en KPN. KPN heeft door een aanzienlijke financiële bijdrage ervoor gezorgd dat MyBee kon worden ontwikkeld, maar ook dat alle opvoeders de MyBee nu gratis kunnen downloaden.

Download hier de MyBee kinderbrowser
Wil je eerst weten hoe MyBee werkt? Klikt hier voor een video die alles uitlegt>>

Tags: , , , ,

Category: Producten

About Redactie: View author profile.

Leave a Reply




If you want a picture to show with your comment, go get a Gravatar.

Security Code: