De brief voor de koning
16 juli draait eindelijk de verfilming van het inmens populaire kinderboek “De brief voor de koning” in de bioscopen. Het veel bekroonde boek is in 1962 geschreven door Tonke Dragt en is ondertussen al meer dan een miljoen keer verkocht. Een echte klassieker onder de kinderboeken voor kinderen vanaf 9 jaar. En nu dan eindelijk de film.
Het verhaal
“De brief voor de koning“ is een verhaal van lang geleden, toen er nog ridders waren. Een film over wat liefde, vriendschap, trouw en moed werkelijk betekenen. In dit verhaal zet de 16-jarige Tiuri zijn toekomst als ridder op het spel wanneer een stervende ridder hem een opdracht geeft. Hij moet een uiterst geheime brief voor de Koning van Unauwen bezorgen. Zijn avontuurlijke tocht leidt hem door bergen, bossen en dalen, waar het gevaar altijd op de loer ligt. De brief mag beslist niet in verkeerde handen vallen!
3D-website
Voor de lancering van deze veelbelovende film kan iedereen al een “sneak preview” krijgen en zelf deelnemen in het verhaal. De website van “De brief voor de koning” is een zogenaamde 3D-effect flash website. Kinderen leggen, net als de hoofdpersoon in de film, een avontuurlijke tocht af. Op de site zijn 5 scènes uit de film terug te vinden waar de bezoeker zelf doorheen kan navigeren. Klik hier om naar deze website te gaan>>
Win kaarten voor de première
Op de website kan je nu ook kaarten voor de hele klas winnen voor de première van de film. Zoek in een scène allerlei voorwerpen en schrijf zelf een brief aan de koning. Wie weet win jij en ben je zelf de held.
Category: Producten









