Klokhuis zoekt jonge presentatoren
Klokhuis organiseert een presentatiewedstrijd. Op de tentoonstelling ZOOM Safari in het Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid in Hilversum kunnen bezoekers een auditieaflevering van Het Klokhuis presenteren. Met de drie beste jonge presentatoren wordt een echte Het Klokhuisuitzending gemaakt.
ZOOM Safari is een familietentoonstelling waarin je meer dan een halve eeuw aan dierenfilms ontdekt. Van beroemde filmers leer je meer over het vak.
Tips
Hoe presenteer je een filmpje als je voor een brullende leeuw staat, of naast een kudde gnoes? Dat moet een toekomstig Klokhuis presentator moeiteloos kunnen. Ervaren presentator Bart geeft op de tentoonstelling vijf handige tips die een goede presentator altijd moet hanteren. Daarna kunnen bezoekers zelf een item maken over de leeuw, gnoe, buffel, giraffe, jachtluipaard of tijger.
Gratis kaartjes winnen
Het Klokhuis geeft nu maar liefst 50 x twee kaartjes weg om de tentoonstelling gratis te bezoeken en deel te nemen aan de presentatiewedstrijd. Vanaf 1 september tot 1 oktober kan op de website van Het Klokhuis de volgende slagzin worden afgemaakt: Als ik presentator van Het Klokhuis word……..
Op 4 oktober worden de vijftig beste inzendingen bekend gemaakt. De winnaars ontvangen gratis toegangsbewijzen voor de tentoonstelling Zoom Safari waar ze een presentatiefilmpje kunnen maken in de Klokhuis studio.
De Klokhuis presentatiewedstrijd tijdens ZOOM Safari – Beesten in Beeld en Geluid: t/m 4 januari 2009.
Inzenden van filmpjes voor de Klokhuis presentatiewedstrijd kan tot 1 december 2008 en stap voor stap de uitleg staat hier
Category: Producten










