Bobo wordt 40 jaar en trakteert

1 september 2009 15:10, Mira Ahles, 3,563 keer gelezen

bobo 40 jaarBobo, het leuke en leerzame tijdschrift voor kinderen van 4 tot 6 jaar, bestaat komend schooljaar 40 jaar. En wie jarig is trakteert! Met de start van het nieuwe schooljaar verrast Bobo maar liefst 300.000 kinderen op school met een coole Bobo rugzak. In de rugzak zit een kennismakingsnummer van Bobo, een voucherboekje met leuke aanbiedingen en cadeautjes.

In samenwerking met de deelnemende scholen ontvangen 300.000 kinderen in de eerste week van hun nieuwe schooljaar de goedgevulde rugzak. Per regio (noord/midden/zuid) zal Bobo drie scholen ook persoonlijk met een bezoekje verrassen en is er een echte meet & greet met Bobo zelf.

doe mee en winBobo trakteert ook onze lezers!
TrotseMoeders.nl mag een jaarabonnement op de Bobo verloten onder haar lezers. Wil jij een jaar lang de Bobo kosteloos thuis ontvangen? Doe dan mee en schrijf je in voor deze actie.  Kijk hier en geef je op>> Inschrijven kan t/m 4 oktober 2009.

Stem of voeg toe aan:  Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Abonneer je op de RSS-feed van deze site


Meer in deze categorie


Reacties

Reacties op “Bobo wordt 40 jaar en trakteert”

  1. sandra op 1 september 2009 18:53

    Bobo actie

  2. Linda de Ree op 1 september 2009 20:09

    Bobo actie

  3. Ellen van Dalen op 23 september 2009 07:10

    Leuk deze Bobo actie. Mijn zoontje Stijn vindt de Bobo helemaal leuk.

    Groetjes,

    Ellen

  4. Ellen van Dalen op 23 september 2009 07:11

    Leuke deze Bobo actie

  5. Caroline op 23 september 2009 09:06

    Mijn zoon vindt Bobo geweldig

  6. jannie op 30 september 2009 19:40

    Bobo actie

  7. Joke van der Pol op 2 oktober 2009 01:10

    Leuk voor mijn kleinkind

Plaats uw reactie?




Security Code: