Eerlijke zonnebrand voor jou en je kind

Mira Ahles | 26 juli 2010 13:24 | Comments (0)

esse zonnebrandcremeWe smeren ons wat af met zonnebrandcrème. We willen niet verbranden en ook die gevoelige huidjes van onze kinderen moeten goed beschermd worden. De hoogste factor, die ook nog waterbestendig is, worden met flessen tegelijkertijd in de strijd gegooid. Hartstikke goed dat we ons beschermen, maar heb je ooit wel eens afgevraagd waarmee je dit doet?

100% goed
Esse
heeft een unieke beschermende biologische zonnebrandcrème ontwikkelt die bescherming biedt tegen UVA en UVB straling. De zonnebrand van Esse is gecertificeerd biologisch door Ecocert, 100% natuurlijk en fair trade. Dat is fijn, maar nog beter is dat deze zonnebrandcrème helemaal zonder chemische conserveringsmiddelen of geurstoffen zit en vrij is van nanotechnologie, parabenen, SLS (Sodium Lauryl Sulfaat) en synthetische geur- en kleurstoffen. Niets van dit alles!

Maar 1x smeren per dag
Dat in de zonnebrand van Esse geen chemicaliën zitten, merk je al direct bij het gebruik. Normaal gesproken worden chemicaliën onder andere gebruikt om een zonnebrand vloeibaar te maken. Deze zonnebrand is dus in zijn originele dikte en smeert hierdoor iets minder makkelijk. Dit is dan ook gelijk het enige minpuntje. Want een groot pluspunt is dat hij niet alleen direct  werkt, maar ook de gehele dag! Heerlijk, hoef je dus niet elke keer je druk te maken of het al weer tijd is om je kinderen opnieuw in te smeren.

De zonnebrand van Esse is een complete zonnebrand die je zowel voor je kind als voor je zelf kunt gebruiken. Hij is watervast, geurloos, voedt de huid en fixeert make-up. Met Esse Zonnebrand heb je dus eindelijk een zonnebrand die je met een gerust hart kan gebruiken! Meer informatie>>

Lees ook:
Jezelf en je baby verwennen met Besopure.nl
Ouders moeten hun kinderen beter beschermen tegen de zon
Biologisch kan mooi en betaalbaar zijn

Tags: , , , ,

Category: Producten

About Mira Ahles: Ondernemer, blogger en oprichter van TrotseMoeders.nl, TrotseVaders.nl & de Club van Slechte Huisvrouwen. Getrouwd met Rikkert en moeder van 3 dochters: Janne (6 jaar), Robin (5 jaar) en Dide (3 jaar). View author profile.

Leave a Reply




If you want a picture to show with your comment, go get a Gravatar.

Security Code: